cukierki reklamowe

Ciekawa oferta słodyczy reklamowych

Jeśli poszukujesz niebanalnego sposobu na promocję, koniecznie wypróbuj słodycze reklamowe. To chyba najprostszy, a najskuteczniejszy sposób na zareklamowanie swoich usług, nawet gdy kompletnie nie mają one związku ze słodyczami! Poprzez czekoladki z nadrukiem logo lub napoje w butelkach albo puszkach niewielkiej pojemności, opakowane w etykiety w firmowych kolorach, bardzo chętnie reklamują się na przykład salony fryzjerskie, sklepy odzieżowe, firmy produkcyjne.

Kogo można obdarowywać słodyczami reklamowymi? Tak naprawdę, decyzja zależy wyłącznie od Ciebie! Firmy, które korzystają ze słodyczy reklamowych bardzo często dorzucają je do świątecznych paczek dla pracowników lub drobnych upominków na święta dla stałych klientów. Wystawiają je też w recepcjach i poczekalniach, by oczekujący klienci mogli poczęstować się drobnym cukierkiem, krówką lub czekoladką. Sposobem na agresywną, ale skuteczną kampanię reklamową jest również rozdawanie reklamowych słodyczy na deptakach miast – pozwoli to dotrzeć do większej liczby nowych odbiorców i z pewnością da się zapamiętać na długo.

Oferujemy wysokiej jakości czekoladki, cukierki, ciasteczka, miody, napoje, gumy czy lizaki, które na pewno zasmakują szerokiej rzeszy odbiorców. Pomagamy dopasować do nich odpowiednią wizualnie etykietę, a projekt wykonujemy gratis do każdego zamówienia! Dotychczasowe realizacje oraz dostępne u nas przykładowe produkty możesz obejrzeć na stronie, a zamówisz je również online – w ciągu kilku minut, po czym najpóźniej 14 dni po złożeniu zamówienia będziesz miał swoje słodycze reklamowe w ręku!

Zobacz też:  Słodycze reklamowe | Super Słodycze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *